A73/346
Rudolf Jelínek (1886-1964)
FOLKLORNÍ MOTIV
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 39,5x41,5 cm, sign. vlevo dole "RUD. JELINEK". Rámováno. Stav B.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč