A73/423
MODLITEBNÍ KOBEREC KAYSERI
Turecko
1. pol. 20. stol.
Anatolský "saf" (saph), modlitební koberec pro vícero věřících, modlících se vedle sebe, design mihrábu. Bavlna, 270x99 cm.
Provenience: sbírka Dr. Jaroslava Lorka
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč