Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Dvojice číší - biedermeier

A73/507

DVOJICE ČÍŠÍ - BIEDERMEIER

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Zvonovitá číše z kostního skla, foukaná do formy a broušená, fasetovaná do šestistěnu, malovaná pestrými květinovými motivy a plasticky zlacenými a stříbřenými rozvilinami, hladký odsazený zlacený okraj, patka formovaná do obloučků. Zvonovitá číše z bezbarvého skla, přejímaného bílou a světle modrou sklovinou, probrušovaný dekor ornamentálních motivů, zlacená štafáž. V. 12 cm a 11,2 cm. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč