Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Trojice číší

A73/508

TROJICE ČÍŠÍ

19. - 20. stol.
Zvonovitá číše z bezbarvého skla vrstveného rubínem, probrušovaný dekor převážně svislých polí s čočkami pod okrajem a hvězdicí v dnu. Osmiboká číše z bezbarvého skla zdobeného rubínovou lazurou a probrušovaným ornamentálním dekorem, Nový Bor, sklárna Egermann. Zvonovitá číška s rozšířenou patkou, fasetovaná do osmistěnu, bezbarvé sklo lité, broušené, na pohledové straně plasticky zlacená korunka s iniciálou "C". V. 10 cm, 11,5 cm a 8 cm. Neznačeno. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 100 Kč