Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Podstavec na plastiku

A73/619

PODSTAVEC NA PLASTIKU

Tibet, ca 15. stol.
Podstavec na plastiku ve formě krále démonů Déwa, za horka zlacený bronz se zbytky polychromie, 8x8x6,5 cm.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč