A73/619
PODSTAVEC NA PLASTIKU
Tibet,
ca 15. stol.
Podstavec na plastiku ve formě krále démonů Déwa, za horka zlacený bronz se zbytky polychromie, 8x8x6,5 cm.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
A73/619
Tibet,
ca 15. stol.