A73/620
BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN
Čína,
období Ming (1368 - 1644), 16.-17. stol.
Soška bohyně milosrdenství Kuan-Jin na lotosovém piedestalu, cizelovaný bronz, v. 17 cm, poškozeno.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
A73/620
Čína,