A73/645
ŠÁLEK NA ČAJ
Tibet / Mongolsko,
19. stol.
Šálek na čaj z mechově zeleného jadeitu ve stříbrné montáži, dekor rytím a technikou repoussé, parciálně vykládaný korálem, celková v. 18 cm, celková (hrubá) hmotnost 490,95 g, Ag 925/1000 a 960/1000, obecný kov, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč