Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Šálek na čaj

A73/645

ŠÁLEK NA ČAJ

Tibet / Mongolsko, 19. stol.
Šálek na čaj z mechově zeleného jadeitu ve stříbrné montáži, dekor rytím a technikou repoussé, parciálně vykládaný korálem, celková v. 18 cm, celková (hrubá) hmotnost 490,95 g, Ag 925/1000 a 960/1000, obecný kov, osvědčení puncovního úřadu. Stav B.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč