Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná konvička

A73/647

STŘÍBRNÁ KONVIČKA

Japonsko, období Edo, 19. stol.
Stříbrná konvička na ohřívání saké rytá v technice kebori motivem šippó cunagi, karakusa, atd., s rodovými znaky kamon, Ag 959/1000, 430,55 g, Ø 12,5 cm, v. 8 cm, osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč