A73/661
BUDDHA AMIDA
Japonsko,
období Edo (1603 - 1868), 19. stol.
Socha Buddhy Amidy na lotosovém piedestalu s rukama v mudře jōbon geshō, dřevo se zlacením, soška z domácího a cestovního oltáříku zuši, v. 44 cm, poškozeno.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč