Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Soubor 5 koflíků

A73/673

SOUBOR 5 KOFLÍKŮ

Čína, 18. stol.
Soubor pěti exportních porcelánových koflíků ve stylu "čínské Imari", v etuji z 20. století, výška šálku 3 cm.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč