A73/673
SOUBOR 5 KOFLÍKŮ
Čína,
18. stol.
Soubor pěti exportních porcelánových koflíků ve stylu "čínské Imari", v etuji z 20. století, výška šálku 3 cm.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
A73/673
Čína,
18. stol.