Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Miska a talířek

A73/672

MISKA A TALÍŘEK

Čína, Japonsko, 17. - 18. stol.
Miska čawan z modrobílého porcelánu, s dekorem travin Karakusa, apokryfně datovaná čínskou érou Wan-li za velkých Mingů, Japonsko, Arita, 18. stol., Ø 10,3 cm, v. 6 cm. Talířek z modrobílého porcelánu, export pro Evropu, Čína, období Kchang-si (1661 - 1722), Ø 10 cm.

Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč