A73/851
ACHÁTOVÁ DÓZA
18. stol.
Barokní dóza z broušeného achátu medové barvy v montáži ze zlaceného bronzu. 8x6,5x3 cm.
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
A73/851
18. stol.