Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Achátová dóza

A73/851

ACHÁTOVÁ DÓZA

18. stol.
Barokní dóza z broušeného achátu medové barvy v montáži ze zlaceného bronzu. 8x6,5x3 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč