Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Tabatěrka želvovina

A73/852

TABATĚRKA ŽELVOVINA

Francie, 60. léta 18. stol.
Dóza obdélného tvaru ze želvoviny ve zlacené mosazné montáži, víčko na stěžejce je intarzováno zlacenou mosazí, spodní strana a boky s jemným vyřezávaným reliéfním dekorem rokokových ornamentů, 6,5x4x1,8 cm. Stav C. Drobnější odštěpy a opravy.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč