A57/067
Jan Trampota (1889-1942)
BARKEN AN DER KÜSTE
1931 Lithografie auf Papier, 370x470 mm (Passepartout-Ausschnitt), gez. rechts unten im Druck „Jan Trampota 1931“. Passepartout, gerahmt, verglast. Passepartout, gerahmt, verglast.
Jan Trampota - pražský rodák, žák umělec. průmyslové školy v Praze. Věnoval se zejména malbě krajin und byl také nadějným figuraBlattou. Jeho tvorba je spjata s Pěčínem und Orlickými horami.