Startseite > Auktion > 57. Kunstauktion > LANDSCHAFT MIT DORF

A57/243

Jan Trampota (1889-1942)

LANDSCHAFT MIT DORF

LANDSCHAFT MIT DORF Öl auf Leinwand, 40x55 cm, Verso und auf dem Rahmen Stempel: „Z pozůstalosti akademického malíře Jana Trampoty 1889-1942 - Vnuk Jan Trampota“ (aus Nachlass des akademischen Malers Jan Trampota 1889-1942 – Enkel Jan Trampota). Gerahmt. Zustand C. Zustand C.

Jan Trampota - pražský rodák, žák umělec. průmyslové školy v Praze. Věnoval se zejména malbě krajin und byl také nadějným figuraBlattou. Jeho tvorba je spjata s Pěčínem und Orlickými horami.