A71/157
Mária Medvecká (1914-1987)
FRAU AUF DEM FELD
Öl auf Leinwand, 51x70 cm, signiert rechts unten "Medvecká". Gerahmt. Zustand A. Gerahmt, verso zwei Etiketten. DIELO. Podnik SFVU - výstavné odd. Bratislava, Fučíkova 9. Jméno a adresa autora: M. Medvecká. Názov diela: Za oponou. Cena: 12 000,-. Technika: "nevyplněno". Rozměry: "nevyplněno". Určené pre akciu číslo: "nevyplněno".Majiteľ diela: "nevyplněno". Predajné/Nepredajné. Číslo katalogu: M-481/62. Autor: Mária Medvecká. Názov diela: Krajina pod mrakom. Rok vzniku: "nevyplněno". Technika: Öl. Rozměry: 50x70. Toto originálne dielo v cene Kčs: 4 375,-. Slovom: Štyritisíctristosedemdesiaťpäť. Prijala umelecká komisia Slovenského fondu výtvarných umení Berlín 10. 1962.