O14/147
Eduard S. Kostrhon (1910-1966)
FISCHFANG
1956
Kohlezeichnung auf Papier, 290x410 mm. Verso Etikette "Ústřední svaz čs. výtvarných umělců" und Stempel "PŘIJATO UMĚLECKOU KOMISÍ ČESKÉHO FONDU VÝTVARNÉHO UMĚNÍ ČFVU BRNO".
Passepartout, gerahmt, verglast.