O23/267
Jiří Sozanský (1946)
ČLOVĚK JOB
1988
5 grafických listů z cyklu Člověk Job, vydaného jako 6. svazek Edice postav, vydaného nákladem autora v počtu 70 číslovaných neprodejných výtisků. Tento výtisk nese č. 55. Lepty na papíru, 35,8x24,4 cm (tiskové plochy), tužkou dole pod tiskem číslováno (vlevo), značeno (uprostřed), signováno a datováno (vpravo). Uloženo v originální složce Edice 8x8.