Startseite > Auktion > 23. Bibliophile Online-Auktion > Pátek třináctého

O23/269

Jiří Šalamoun (1935)

PÁTEK TŘINÁCTÉHO

1980
Grafický list ze souboru Pátek třináctého, vydaného jako 3. svazek Edice postav nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných neprodejných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevná litografie na papíru, 29,5x41,7 cm, tužkou číslováno (vlevo dole), signováno a datováno (dole uprostřed). Uloženo v originální složce Edice 8x8.