O23/291
Vladimír Suchánek (1933)
VZPOMÍNKY A TOUHA II
2002
Barevná litografie na papíru, 33x23 cm, sign. tužkou dole uprostřed pod obrazem "Vlad. Suchánek", čísl. vlevo dole "47/180".