Main page > Auction > 23. Bibliophile online auction > Max Švabinský: Čtyři litografie z léta 1933 a Popisný seznam grafického díla

O23/229

↑ Back to list « »

Max Švabinský (1873-1962)

MAX ŠVABINSKÝ: ČTYŘI LITOGRAFIE Z LÉTA 1933 A POPISNÝ SEZNAM GRAFICKÉHO DÍLA

1923, 1933, 1943
B. Palkovský: Max Švabinský. Popisný seznam grafického díla 1897-1923. Vel. 26x19 cm. 64 číslovaných s., česky. Pevná poloplátěná vazba. Obsahuje 28 grafických příloh (volné listy) a jeden původní signovaný dřevoryt Diana ve frontispisu. Vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar v září 1923. Celkový náklad 300 výtisků. Tento exemplář není číslován. Antonín Matějček: Max Švabinský. Popisný seznam grafického díla 1923-1933. Vel. 26x19 cm. 51 číslovaných s. na ručním papíru Holland, česky. Pevná vazba. Obsahuje 7 původních signovaných grafických příloh a 28 reprodukcí. Vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar v září 1933. Celkový náklad 200 výtisků. Tento exemplář nese číslo 18. Max Švabinský: Čtyři litografie z léta 1933. Vel. 33x24,5 cm. Soubor obsahuje 4 signované paspartované litografie: Rašení ve Stromovce, Rašení v zahrádce, Tulipány a Kytice v pevných poloplátěných deskách. Jedná se o přebytky z II. dílu Matějčkova Popisného seznamu grafického díla M. Švabinského, č. kat. 352, 353, 351 a 350. Vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar v září 1943. Celkový náklad 90 výtisků. Tento exemplář nese číslo 4. Všechny publikace jsou ve velmi dobrém stavu, pouze vazby lehce odřené / ušpiněné. Z pozůstalosti Stanislava Gajdošíka

Contact info
Your question
↑ Back to list « »