Main page > Auction > 23. Bibliophile online auction > Lithografien

O23/260

↑ Back to list « »

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901)

LITHOGRAFIEN

50. léta 20. stol.
8 světlotisků (dva z toho barevné) podle litografií v originálních kartonových deskách. Dva volné dvojlisty 40x30 cm s úvodní ilustrací, doprovodným textem v němčině od Wolfganga Balzera a seznamem vyobrazení. Jednotlivé reprodukce jsou adjustovány na volných listech 40x30 cm. Vydal Veb Verlag der Kunst, Dresden, rok vydání neuveden. Lehce poškozený hřbet a okraje desek, listy ve velmi dobrém stavu.

Contact info
Your question
↑ Back to list « »