Main page > Auction > 23. Bibliophile online auction > Plácky

O23/272

↑ Back to list « »

Tomáš Bím (1946)

PLÁCKY

1980
Grafický list ze souboru Plácky, vydaného nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných výtisků. Tento exemplář nese č. 56. Barevná litografie na papíru, 21,4x15,8 cm (list 41,8x29,5 cm), tužkou signováno dole uprostřed. Uloženo v originální složce Edice 8x8.

Contact info
Your question
↑ Back to list « »