O23/295
Miroslav Brabenec (1945)
NA PASTVU
1982
Čárový lept na papíru, 36x25,5 cm (list 41x29,6 cm), tužkou číslováno (2/10) vlevo dole pod tiskem, značeno tamtéž uprostřed a signováno a datováno vpravo dole pod tiskem.
O23/295
1982