Main page > Auction > 23. Bibliophile online auction > Trojice krajin, kytice a zátiší

O23/301

↑ Back to list «

Různí autoři

TROJICE KRAJIN, KYTICE A ZÁTIŠÍ

Bohumír Dvorský (1902-1976): Most přes řeku, kombinovaná technika (uhel a akvarel) na papíru, 30,2x43 cm, vpravo dole věnování "Milému příteli Ing. V. Součkovi", podpis malíře a datace (1946). Svatopluk Havrlík (1908-1966): Zátiší s hrozny, olej na plátně adjustovaném na překližce, 15,3x25 cm, signováno vpravo dole. Kytice ve váze, kombinovaná technika (perokresba a akvarel) na papíru, 34,7x25,8 cm, datováno (Choltice 22. VIII 37) a signováno vpravo dole. Margaret Tottenham: Venkovský motiv, kombinovaná technika (tužka a akvarel), 30,4x41,8 cm, signováno tužkou vpravo dole. Neznámý autor: Krajina, akvarel na papíru, 20,7x25,2 cm, neznačeno. Papír na většině plochy silně zažloutlý.

Contact info
Your question
↑ Back to list «