O10/052
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
VILLON
Litografie na papíře, 365x225 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "105/200", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "L. Jiřincová". Paspartováno, rámováno.