Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor Ex Libris

O10/065

Různí autoři

SOUBOR EX LIBRIS

Soubor 37 Ex Libris vytvořených různými autory např. František Kobliha, Věra Fridrichová-Železňáková, Vladislav Röhling, Michael Florian, vztahujících se k různým majitelům. Odlišné techniky na papíře (dřevoryt, lept, litografie, linoryt, suchá jehla, kresba tuší, akvarelová kresba), variabilní rozměry.