Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > 10 Ex libris + 2 pozvánky na výstavu

O10/069

Pavel Šimon (1920-1958)

10 EX LIBRIS + 2 POZVÁNKY NA VÝSTAVU

Soubor 10 Ex Libris vytvořených umělcem Pavlem Šimonem, vztahujících se k třem různým majitelům. Odlišné techniky na papíře (barevné lepty a akvarelové kresby), variabilní rozměry. Dvě litografické pozvánky na výstavu Václava Radimského.