O10/069
Pavel Šimon (1920-1958)
10 EX LIBRIS + 2 POZVÁNKY NA VÝSTAVU
Soubor 10 Ex Libris vytvořených umělcem Pavlem Šimonem, vztahujících se k třem různým majitelům. Odlišné techniky na papíře (barevné lepty a akvarelové kresby), variabilní rozměry. Dvě litografické pozvánky na výstavu Václava Radimského.