Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dva pocestní

O10/084

Jaroslav Pokorný (1903-1969)

DVA POCESTNÍ

Akvarel na papíře, 165x233 mm (výřez pasparty) , sign. vpravo dole "J. Pokorný".