O10/085
Vlastimil Rada (1895-1962)
ZIMA
Barevná litografie na papíře, 270x440 mm (výřez pasparty), číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "500/496", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Vlast Rada". Paspartováno, rámováno, zaskleno.