Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice kreseb s venkovskými motivy

O10/088

Karel Toman (1888-?)

TROJICE KRESEB S VENKOVSKÝMI MOTIVY

1931
Z Nového Města na Moravě. Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 260x345 mm, zn., sign. a dat. vlevo dole tužkou "Z Nov. Města n/M. Karel Toman 1931." Stará Lubovňa. Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 260x345 mm, zn., sign. a dat. vlevo dole tužkou "Stará Lubovňa Karel Toman 1931". Gerlachovka. Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 260x345 mm, zn., sign. a dat. vlevo dole tužkou "Gerlachovka Karel Toman 1931". Rámováno, zaskleno.