O10/093
Jaroslav Lukeš (1910-1993)
CHLAPEC S KOTĚTEM
Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře, 265x830 mm. Na zadní straně přípis: "ak. malíř prof Lukeš". Rámováno, zaskleno.