O10/097
Vladimír Vašíček (1919-2003)
VEČERNÍ KRAJINA
1960
Akvarel na kartonu, 430x605 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole "Vašíček 60".
Rámováno, zaskleno.