O10/098
Vladimír Vašíček (1919-2003)
VESNICE
1960
Kombinovaná technika - voskový pastel a akvarel na papíře, 410x560 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole "Vašíček 60".
Rámováno, zaskleno.