O10/101
Jaroslav Lukeš (1910-1993)
KYTICE MĚSÍČKŮ
1967
Akvarel na papíře, 390x290 mm, sign. a dat. tužkou vpravo uprostřed "Lukeš 67".
Rámováno, zaskleno.