O10/228
Arnošt Kamil Pokorný (1911-?)
PÁR POD KVETOUCÍM STROMEM
1934
Olej na plátně, 80,5x115 cm, sign., dat. a zn. vlevo dole "Pokorný 34. Brno.".
Stav A/B.