O10/230
Jaroslav Votruba (1889-1971)
JAVORINA
1946
Tempera na kartonu, 38,5x28,5 cm, sign. a zn. tužkou vlevo dole "Jaroslav Votruba Javořina". Na zadní straně přípis tužkou: "Akad. malíř Jaroslav Votruba obraz čís. 1750 Javorina (Široká) na jar tempera 1946". Rámováno, zaskleno.