O10/257
Vladimír Vašíček (1919-2003)
SLUNEČNICE
1960
Kombinovaná technika - koláž a tempera na plátně, 101x81 cm, sign. a dat. vpravo dole "Vašíček 60.". Rámováno, zaskleno.