O10/258
František Hanáček (1954)
DVOJICE OBRAZŮ
Oboustranný obraz - Kytice ve váze a Zátiší se džbánem. Olej na plátně, 80x61 cm, sign. vpravo dole "F. Hanáček" a tužkou uprostřed dole "F. Hanáček 81". Zátiší s ovocem a džbánem. Olej na kartonu, 52x74 cm, sign. vlevo nahoře "F. Hanáček". Rámováno. Stav A.