Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice obrazů

O10/258

František Hanáček (1954)

DVOJICE OBRAZŮ

Oboustranný obraz - Kytice ve váze a Zátiší se džbánem. Olej na plátně, 80x61 cm, sign. vpravo dole "F. Hanáček" a tužkou uprostřed dole "F. Hanáček 81". Zátiší s ovocem a džbánem. Olej na kartonu, 52x74 cm, sign. vlevo nahoře "F. Hanáček". Rámováno. Stav A.