O10/322
DVOJICE KORBELŮ
2. pol. 19. stol.
Dva půllitrové pivní korbele z bezbarvého skla, mírně kónický fasetovaný na odsazené patce a s jehlancovitým skleněným víkem v cínové montáži na uchu a cylindrický s broušeným dekorem a medailonem s matně řezanou iniciálou "PI" na pohledové straně, ploché cínové víko s kuželkovitou palečnicí.
V. 20 cm a 16,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.