Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pětice karaf

O10/323

PĚTICE KARAF

Čechy, 19. / 20. stol.
Pět karaf z bezbarvého skla, 3 z nich včetně zátky, foukané do formy, některé zdobeny brusem, jiné leptaným dekorem. V. 19 - 29 cm. Neznačeno. Stav A-B.