O10/323
PĚTICE KARAF
Čechy, 19. / 20. stol.
Pět karaf z bezbarvého skla, 3 z nich včetně zátky, foukané do formy, některé zdobeny brusem, jiné leptaným dekorem.
V. 19 - 29 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.