O10/414
NÁSTĚNNÝ TALÍŘ
Bavorsko, Bad Hindelang, 20. stol.
Keramická mísa kruhového tvaru se závěsem, glazovaná, malovaná pestrými květinovými motivy na ozdobně krakelované polevě.
Ø 46 cm.
Značeno nálepkou "HINDELANGER KERAMIK HANDARBEIT".