O10/415
SOUBOR LIDOVÉ KERAMIKY (14 KS)
Morava, 20. stol.
Soubor keramického stolního nádobí obsahuje: konvici, cukřenku, trojici svícnů (z toho jeden figurální v podobě ptáčka), stojan na vajíčko, popelník, tři vázy, dva talířky a dvojici misek, vše barevně glazováno a malovanými vzory lidového charakteru, převážně v tónech zelené a modré.
V. max. 19 cm.
Neznačeno.
Stav A-C.