Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor lidové keramiky (14 ks)

O10/415

SOUBOR LIDOVÉ KERAMIKY (14 KS)

Morava, 20. stol.
Soubor keramického stolního nádobí obsahuje: konvici, cukřenku, trojici svícnů (z toho jeden figurální v podobě ptáčka), stojan na vajíčko, popelník, tři vázy, dva talířky a dvojici misek, vše barevně glazováno a malovanými vzory lidového charakteru, převážně v tónech zelené a modré. V. max. 19 cm. Neznačeno. Stav A-C.