Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Jídelní stůl

O10/507

JÍDELNÍ STŮL

Čechy konec 18. stol.
Jídelní stůl na čtyřech kónických nohách s architektonickými aplikami a řezbováním, spojených trnoží ve tvaru X. Horní deska zdobena páskovou intarzií. Borové dřevo dýhované ořechovou, třešňovou a javorovou dýhou, v zrcadle použita kořenice. Jedna centrální zásuvka pod horní deskou. 115x71x80 cm. Stav B.