Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná konvice

O10/649

STŘÍBRNÁ KONVICE

Indický Kašmír, ca 30. léta 20. stol.
Tepaná stříbrná konvice s vlivem Art Deco, indický Kašmír pro evropský trh, 660,30 g Ag 950/1000. Tělo jemně zdobeno rozvilinami a květy koriandru, což je společně kupříkladu s máky či s platany velmi oblíbeným květinovým motivem severní Indie. Půvabné snoubení indických a evropských chutí a stylů. V. 14 cm. Osvědčení puncovního úřadu.