O13/155
Ferdinand Kruis (1869-1944)
KRAJINA
1972
Monotyp na papíru, 164x460 mm, sign. vlevo dole pod tiskem tužkou "Jaroslav Kruis", zn. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Monotyp - 72".