Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > Krajina

O13/155

Ferdinand Kruis (1869-1944)

KRAJINA

1972
Monotyp na papíru, 164x460 mm, sign. vlevo dole pod tiskem tužkou "Jaroslav Kruis", zn. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Monotyp - 72".