Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > Soubor P. F. - tři fotografie a tři tisky

O13/197

Různí autoři

SOUBOR P. F. - TŘI FOTOGRAFIE A TŘI TISKY

Tři bromostříbrné fotografie od Viléma Reichmanna na lesklém papíru, datace a podpis autora pod snímky - "p. f. 1981. Vilém Reichmann , p. f. 82. Vilém Reichmann, p. f. 83. Vilém Reichmann, 165x119 mm (všechny tři fotografie mají obdobné rozměry). P. f. 84. Vilém Reichmann. Serigrafie na papíru, 105x152 mm, zn. a dat. v tisku vlevo dole "p. f. 84 Vilém Reichmann". P. F. 1979 Miroslav Štolfa. Kombinovaná technika na papíru, 102x225 mm, sign. a dat. vlevo dole "p. f. 1979 M. Štolfa. Věnování účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů v Praze. Kamil Lhoták. Serigrafie na papíru, 245x215 mm, zn. a dat. v tisku vpravo dole "Kamil Lhoták 83", taktéž vlevo dole pod tiskem tužkou "K. Lhoták 83".