Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Šálek s podšálkem

O14/005

ŠÁLEK S PODŠÁLKEM

Čechy, Loket, Gebrüder Haidinger, Přelom 20. / 30. let 19. stol.
Zvonovitý šálek s převýšeným uchem (campaner form) a hlubším talířkem, bílý porcelán, barevně malováno na glazuře motivy macešek, zlacené obruby. V. šálku 8 cm, Ø podšálku 14 cm. Modré podglazurní značky "paže s mečem", vtlačené trojmístné letopočty: "82?" (podšálek) a "831" (šálek), štětcové značky dekoratérů. Stav B. Prasklé ucho.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  1 300 Kč
39 příhozů
Prodáno