Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor moka šálků

O14/006

SOUBOR MOKA ŠÁLKŮ

Německo, Míšeň, Staatl. Porzel. Manufaktur, Čechy, Bor u Č. Lípy, Paepcke & Schäfer, Dol. Chodov, Haas & Cžjžek a Klášterec n. Ohří, Thuns. továrna na porc., n. p., 20. stol.
Dvojice šálků s podšálky s cibulovým vzorem, modré podglazurní "Schwertermarken". - Šálek s podšálkem zdobený modrým fondem a bohatě zlacený ornamentálním dekorem, zeleně tištěná nadglazurní zn. trojlistu s nápisem "Handmalerei". - Dvojice čtyřbokých šálků s konkávními hranami a podšálky, růžový porcelán se zlacením, zlatě tištěné značky "H&C MADE IN CZECHOSLOVAKIA". - Pět šálků s podšálky zdobených barevnými fondy a bohatě zlacených včetně interiérů, zeleně tištěná podglazurní značka "TK Thun CZECHOSLOVAKIA". V. max. 5,5 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: KHCQ  600 Kč
3 příhozy
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.