Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice konviček

O14/011

TROJICE KONVIČEK

Čechy, Doubí, Johann Möhling, a Klášterec nad Ohří, J. M. nebo J. O. Graf Thun-Hohenstein, 2. třetina 19. stol.
Trojice hruškovitých konvic na nízkých patkách, bílý porcelán, zdobený zlacenou štafáží. Větší konvice se širokou výlevkou a převýšeným uchem s palcovou opěrkou, dvě menší s drobnými hubičkami a volutovými uchy, tvořící sadu. V. 10 cm, 12,5 cm a 17,5 cm. Vtlačené značky: "37 AICH" (větší konvice) a "TK" (nejmenší konvička). Stav A.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  200 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.